پیام فرستادن
aboutus

نمایه شرکت

مارک STAR

گوانگژو Theodoor شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین حرفه ای با تکنولوژی بالا است، تمرکز بر تحقیق و توسعه و تولید محصولات صرفه جویی در انرژی، مانند پرده هوا، تهویه مطبوع فن و حرارت بخاری تابشی، و غیره به عنوان یکی از مارک های ستاره در صنعت پرده هوا، Theodoor تولید انواع پرده هوا و صادرات به بیش از 80 کشور و مناطق.

P RECISION PRODUCTION

Theodoor در سال 2002 تاسیس شد و در منطقه نوآوری و توسعه منطقه ی جدید چین-سنگاپور (SSGKC) با مساحت 30،000 متر مربع واقع شده است. ما کارگاه تولید مدرن، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات صنعتی و تشخیص ابزار برای ارائه دقت تولید محصول و ثبات تضمین بسیار قابل اعتماد است. Theodoor دارای محصولات سری کامل است که با تقاضای سفارشی مختلف در کشورهای مختلف یا مناطق متفاوت است.

فن آوری نوآوری

تئودور با ایجاد و نوآوری متوالی، آزمایشگاه شبیه سازی محیط زیست استاندارد ملی و همچنین آزمایشی که در حال اجرا طولانی مدت پرده هوا است، ساخته شده است. علاوه بر این، Theodoor به اختراع ملی و سایر پتنت های بیش از 80 مورد دسترسی پیدا کرده است، که منجر به ارتقای کیفیت و عملکرد محصول در صنعت می شود. Theodoor و محصولات دارای ISO9001، ISO14001، CCC، CE، CB، ROHS، ERP، UL، SASO، INMETRO و گواهینامه SAA و غیره بوده است.

برنده جایزه

فدورور "شرکت های با تکنولوژی بالا"، "برند مشهور"، "نام تجاری ستاره پرده هوا"، "محصولات بازاریابی کلید دولتی شهرداری گوانگژو"، "دهمین برند مشهور"، "ده مزیت شرکت"، " بیشترین جایزه ارزش سرمایه گذاری "،" اعطای گواهی استانداردهای استاندارد استاندارد محصول "و" جایزه نوآوری استاندارد "افتتاح شد و موفق به دریافت پیشنهادات مربوط به پروژه های گوانگژو آسیایی، المپیک پکن، Shanghai World Expo، Wanda Plaza و Xian World Horticulture Expo و غیره "نوآوری، ایجاد، به اشتراک گذاری، پیروزی برنده" Theodoor متعهد به ایجاد یک زندگی سبز بهتر برای مشتریان جهانی است.

روح سرمایه گذاری

حرفه، توجه، تمرکز

مأموریت شرکت

ترکیب کاملی از تکنولوژی و کاربردی که جهان را به یک مکان سبز و بهتر برای زندگی تبدیل می کند.

مفهوم کیفیت

وراث آلمان سبک دقت و دقیق، کیفیت اول.

فلسفه تجارت

نوآوری، ایجاد، به اشتراک گذاری، برنده برنده! استیک به ایجاد اصلی، نوآوری مداوم است.

مفهوم بازار

Theodoor متعهد به تحقیق و توسعه، برای پاسخگویی به نیازهای جهانی کاربران فردی است. هماهنگ سازی فناوری و اروپایی، پاسخ سریع به نیازهای مشتری. از محصول Theodoor به عنوان انتخاب مشتری اولیه و نهایی استفاده کنید.

فلسفه مدیریت

تئودور نه تنها به کارکنان عادت دارد، بلکه منابع انسانی را نیز به عنوان ارزشمندترین سرمایه سازمانی، تلاش می کند تا افراد با استعداد را جذب و سازماندهی آموزشی را شکل دهد.

تاریخ

2017 پیشنهاد مزایده پروژه زغال سنگ به برق را بدست آورده است. و به عنوان "سازمان تحقیق و توسعه موسسه گوانگژو" اهدا می شود.

2016 ساختمان جدید کارخانه ما به خدمت گرفته شده است. تا به امروز، ما بیش از 12 خط تولید را داریم. ظرفیت تولید ما 60،000 عدد / ماه برای پرده هوا، 10000 عدد پمپ گرما است. علاوه بر این، ما استعدادها، سرمایه و نیروی کار را در توسعه پرده های هوای گرم جدید، تهویه مطبوع و پمپ گرما برای رفع نیازهای بازار بیشتر قرار داده ایم. هدف ما نه تنها قیمت های رقابتی، سرعتی سریع، بلکه کیفیت بالای، طراحی بالا و روند بالا است.

2015 مرحله سوم ساخت کارخانه تکمیل شد. سرمایه گذاری نزدیک به 30 میلیون RMB و منطقه تا 15000 متر مربع است. پروژه توسعه به عنوان پروژه های اصلی کلیدی ذکر شده است که به طور خاص توسط گزارش خبری GD TV 630 گزارش شده است.

2014 به دست آورد "شرکت فن آوری بسیار جدید"، "نام تجاری ستاره پرده هوا" جایزه. در نمایشگاه تجاری آلمان "Chillventa"، محصولات با کارایی بالا و طراحی لوکس در پلتفرم بین المللی توجه زیادی را به خود جلب کرد. اولین سیستم مدیریت ERP در این زمینه را اعمال کرد، خطوط تولید اتوماتیک هوشمند را ایجاد کرد.

2013 برنده جایزه "نام تجاری معروف گوانگژو"، برجسته شهرت و مشهور نام تجاری Theodoor. راه اندازی سری مد بیشتر از پرده هوا گرم و تهویه مطبوع گرم، تقاضا راضی.

2010 Theodoor درخشان در تبرید شانگهای (CRH)، نمایشگاه کانتون و دیگر نمایشگاه های داخلی و خارجی است.

2008 ایجاد مشارکت با یکی از 500 شرکت برتر قرار دادن در آزمایشگاه شبیه سازی محیط زیست استاندارد ملی، به سطح بالایی از استاندارد بین المللی رسیده است. "Theodoor" به عنوان یک برند برتر در سطح جهان شناخته شده است.

Theodoor اولین شرکت برای صدور گواهینامه UL در این خط بود، گواهینامه ISO9001: 2000، BV ارزیابی گزارش، CCC، CE، CB، ROHS، SASO، گواهینامه INMETRO و غیره.

2004 تحقیق و توسعه اختصاصی پرده هوا "سری مد باد" که ثبت اختراع ملی را به دست آورده است، معرفی تکنولوژی موتور آلمان را به طور مداوم برای بیش از 5000 ساعت بدون شکست انجام می دهد.

2003 ارتقاء مدل جدید و تازه "پرده هوا طبیعی سری"، منجر به روند مصرف است.

2002 ایجاد Theodoor Co.، Ltd. اولین مرکز تحقیق و توسعه پرده هوا است.

سرویس

سرویس:

ما درک می کنیم که مطمئن است استفاده از محصولات Theodoor برای شما بسیار مهم است. امروزه، پیشرو ارائه دهنده کسب و کار بستگی به وحدت Theodoor ارائه پشتیبانی فعال و به موقع و خدمات.

تیم ما

مفهوم شرکت

1 / فرهنگ تئودور

حرفه، توجه، تمرکز

2 / ماموریت شرکت

ادغام کامل تکنولوژی و کاربرد، دستیابی به یک خانه سبز بهتر.

3 / ایده کیفیت

کیفیت اول، به دنبال سفارشی دقیق و دقیق آلمان.

4 / مفهوم کسب و کار

نوآوری، ایجاد، به اشتراک گذاری، پیروزی برنده!

اصرار بر ایجاد اصلی، نوآوری مداوم و ایجاد مشارکت استراتژیک همکاری با مشتریان، توزیع کنندگان، تامین کنندگان، مقامات تحقیقاتی و نهادهای عالی و ایجاد مزیت رقابتی.

5 / ایده بازار

تحقیق در مورد تفاوت ها و اختلافات بازارهای مختلف، کمک به تحقیق و توسعه برای رفع تقاضای فردی بازارهای جهانی.

هدف اول و انتخاب نهایی مشتریان است.

6 / مفهوم مدیریت

تئودور با استفاده از منابع انسانی به عنوان ارزشمندترین و ارزشمندترین سرمایه، رفتار خدمه را نسبتا صحیح و صحیح می داند.

اعطای استعدادهای توانا و ایجاد محیط های مطالعه.

7 / مقدار هسته

مردم اول، مشتریان به عنوان مرکز، صادقانه برای مدیریت، و نوآوری.

8 / نام تجاری هدف

هدف از برند کلاسیک، زندگی کم کربن است.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Johnny Qiu
تلفن : 0086-20-87497337
فکس : 86-20-87497011-666
حرف باقی مانده است(20/3000)