پیام فرستادن
aboutus

خط تولید

کارگاه 1: (پردازش ماشین آلات: برش ، مشت زدن / مهر زنی ، خم شدن ، جوشکاری ... برای کابینت ها و کاورهای پرده هوا و پمپ حرارتی)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

 

کارگاه 2: (کارگاه موتور: تولید انواع موتور پرده هوا و پمپ حرارتی)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

 

کارگاه 3: (کارگاه تزریق ربات: تولید قطعات ABS)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2

 

کارگاه 4: (کارگاه نقاشی: نقاشی اسپری / پایان پخت پوشش)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 3

 

کارگاه 5: (کارگاه مونتاژ: خطوط مونتاژ پرده هوا)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 4

 

کارگاه 6: (کارگاه مخزن آب: برای بخاری بخاری پمپ حرارتی)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 5

 

کارگاه 7: (کارگاه مونتاژ: خطوط مونتاژ آبگرمکن پمپ حرارتی)

Guangzhou Theodoor Technology Co., Ltd. خط تولید کارخانه 6

 

 

OEM / ODM

مزیت تکنولوژی

تکنیک های تولید آلمانی نه تنها به طور مداوم بالاترین سطح ساخت و ساز تولید را نشان می دهند، بلکه همیشه همواره بالاترین کیفیت طراحی را نشان می دهند. در پیگیری چنین کیفیتی عالی، Theodoor بر مفهوم "هنرپیشه آلمانی، کیفیت اروپایی" تاکید می کند. با استفاده از قدرت تحقیقات علمی بین المللی، ما به ارائه محصولات استاندارد بین المللی با کیفیت بالا اختصاص داده ایم.

تئودور با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات قالب و تجهیزات در فن آوری های پیشرفته ای که مبنای محکمی برای معرفی ایده های خلاقانه به واقعیت را فراهم می آورد، ما را قادر به اطمینان از اینکه همه چیز ما با دقت و صحت است.

مواد خام

در استفاده از چنین مقدار زیادی از انواع جدید مواد و فن آوری پیشرفته، Theodoor ساخت ماشین آلات الکتریکی اجتناب از سایش بیش از حد و پاره شدن و تضمین می کند که محصولات برخی از سخت ترین پوشیدن در بازار است. طول عمر محصول نه تنها گسترش یافته، بلکه تضمین شده است که حتی ایمن تر (به ویژه در شرایط شدید)، و همچنین به عملکرد سازگار با محیط زیست (غیر سمی، بی بو و مقاوم در برابر آتش).

تست تجهیزات

از مواد خام تا محصولات پایانی بر نتایج ما اصرار دارند: ایمنی، کارایی، حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست، و تست دقیق ما اطمینان می دهد که ما به استانداردهای بالاتر از محصولات مشابه می رسیم. ما می خواهیم مصرف کنندگان به دقت و قابلیت اطمینان ما ماشین آلات محصول بستگی دارد.

تحقیق و توسعه

تئودور مساحت ساختمان را بیش از 35000 مترمربع و بیش از 300 کارخانه اشغال کرده است. علاوه بر این، Theodoor همچنین دارای موتور اصلی مدرن، خط تولید مخزن ضد فشار، آزمایشگاه شبیه سازی محیط زیست استاندارد ملی و مرکز تحقیقات فن آوری پمپ حرارت منبع هوا است. و سپس ما هنری پیشرفته آلمانی را معرفی کردیم.

تجهیزات پیشرفته جهان را گرد هم آورده است که پایه و اساس محکم برای تولید و بازرسی محصولات با کیفیت بالا است. حتی اگر دقیق و دقیق به نظر برسد، تئودور هنوز به راحتی وضعیت را کنترل می کند.

تئودور بر روی تحقیق و طراحی پرده های هوا و پمپ های حرارتی پمپ های حرارتی متمرکز شده است. تا به امروز، ما بسیاری از اختراعات اختراع داریم و همچنان برای ارتقای کارایی بیشتر و بازار مورد نیاز محصولات جدید است.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Johnny Qiu
تلفن : 0086-20-87497337
فکس : 86-20-87497011-666
حرف باقی مانده است(20/3000)