| نام محصول | پرده هوا گرمایش بادی سقفی |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| ولتاژ | 220v یا 380V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوای گرمکن و برقی Fan Cool و Electric |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| نام محصول | پرده بادی فوق العاده بزرگ |
|---|---|
| کاربرد | درب صنعتی |
| تهیه شده | 220v یا 380V-50Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده تک |
| طول | 90cm ، 120cm ، 150cm |
| سری | پرده هوا از سری 6GS |
|---|---|
| کنترل | سوئیچ دستی با سنسور مادون قرمز |
| عملیات | روشن/خاموش خودکار |
| ولتاژ بهره برداری | 220-240 ولت یا 110 ولت |
| نصب | دیوار / پنجره نصب |
| نام محصول | نوع پنجره پرده هوا |
|---|---|
| درخواست | برای پنجره های کابین ابزار، نگهداری مواد غذایی، تهویه مطبوع داخلی |
| طول | ۶۰ تا ۸۰ سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 4-5 متر بر ثانیه |
| تایپ کنید | پرده هوا، پرده هوا از نوع گریز از مرکز |
|---|---|
| نوع نصب | زمین ایستاده |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| نکات کلیدی فروش | صرفه جویی در مصرف انرژی |