| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید ، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | مد باد باد کشیدن پرده هوا |
|---|---|
| نرم افزار | برای درب، ورودی |
| عرضه شده است | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده تنها دارای حداقل دو موتور است |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | سفید ، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16m / s |
| نام محصول | پرده هوا با گرم کردن آب |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | منبع آب هوای خنک و گرم |
| طول | 900 میلی متر ، 1200 میلی متر ، 1500 میلی متر |
| نام محصول | پرده باد سقفی |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده تک، دارای حداقل 2 موتور |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوایی سری جهانی باد |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | مجرد باحال |
| طول | 36 اینچ، 40 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 96 اینچ |
| نام محصول | پرده هوای تجاری S5 آلومینیوم نقره ای |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90 سانتی متر ، 100 میلی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| رنگ | آلومینیوم (نقره ای) |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوا از جنس استنلس استیل نقره ای |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد S5 |
|---|---|
| کاربرد | برای ورودی درب فروشگاه ، هتل ، رستوران ، فروشگاه… |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | هوای گریز از مرکز |
| طول | 0.9 متر ، 1 متر ، 1.2 متر ، 1.5 متر ، 1.8 متر ، 2 متر |