| نام محصول | پرده هوای گرم سری 5G |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي، 180 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا گرمایش باد سقفی |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي، 180 سانتي |
| نام محصول | پرده هوای مد باد سند بلاست |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| ولتاژ | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده فن، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي، 180 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا سری نقره ای باد مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی هتل ها ، فروشگاه های زنجیره ای ، مغازه ها |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | نقره اي |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا با گرم کردن آب |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | منبع آب هوای خنک و گرم |
| طول | 90cm ، 120cm ، 150cm |
| نام محصول | پرده هوا با گرم کردن آب |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | منبع آب هوای خنک و گرم |
| طول | 900 میلی متر ، 1200 میلی متر ، 1500 میلی متر |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره نصب |
| ابعاد | 900x190x205mm |
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 15 کیلوگرم |