| مواد | فولاد یا 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سرعت هوا | 9-11m/s یا 11-13m/s |
| ولتاژ | 220 ولت ، 240 ولت |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| اندازه | 90 سانتی متر ، 100 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| نام محصول | باد فوق العاده شدید 60A |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی ، کارخانه ، انبار ، درب بالا |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید ، فولاد ضد زنگ |
| سرعت هوا | 20 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| سرعت هوا | 7-9 متر / ثانیه |
| حجم هوا | 1150-3250 متر مکعب در ساعت |
| سر و صدا | <57 دسی بل |
| نصب و استقرار | نصب دیوار / پنجره |
| نام محصول | پرده بادی سری مد مد |
|---|---|
| درخواست | برای رستوران ها، ادارات، مراکز خرید، هتل ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای، شامپاین |
| مواد پوشش | آلومینیوم با ABS |
| نام محصول | پرده هوا T2 با باد طبیعی |
|---|---|
| درخواست | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 9-11 متر بر ثانیه |
| سری | پرده هوايي سري 4G Theodoor |
|---|---|
| کنترل | کلید دستی یا کنترل از راه دور |
| ولتاژ بهره برداری | 220-240 ولت یا 110 ولت |
| نصب | دیوار / پنجره نصب |
| نوع فن | پرده هوای فن با جریان متقاطع |
| نام محصول | پرده هوای مد باد S6 |
|---|---|
| درخواست | براي در ورودي مغازه، هتل، رستوران، مغازه... |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | هوا از مرکز فرار |
| طول | 0.9 متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 1.8 متر، 2 متر |
| تایپ کنید | پرده هوا |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 380V/50Hz |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 900*195*230 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوای صنعتی |
|---|---|
| درخواست | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 22-25 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده هوای صنعتی |
|---|---|
| درخواست | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 19-22 متر در ثانیه |