| نام محصول | پرده هوا سری باد طبیعی |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | باحال تنها |
| طول | 36 اینچ ، 40 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ 90 سانتی متر ، 100 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 س |
| نام محصول | پرده هوا سری باد طبیعی |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | باحال تنها |
| طول | 0.9 متر ، 1 متر ، 1.2 متر ، 1.5 متر ، 1.8 متر |
| نام محصول | S7 پرده هوای مد |
|---|---|
| برنامه | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 11.5-14.5m/s |
| نام محصول | پرده هوا گرم و خنک سری 3G |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | ۳۶ اینچ، ۴۸ اینچ، ۶۰ اینچ، ۷۲ اینچ ۹۰ سانتی، ۱۲۰ سانتی، ۱۵۰ سانتی، ۱۸۰ سانتی |
| نام محصول | پرده هوا گرم و گرما |
|---|---|
| درخواست | برای ورودی یا خروج درب از مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| عرضه شده است | 380v-50HZ |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا با گرم کردن آب |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | منبع آب هوای خنک و گرم |
| طول | 90cm ، 120cm ، 150cm |
| نام محصول | پرده هوا سری باد طبیعی |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | باحال تنها |
| طول | 90 سانتی متر ، 100 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| نام محصول | مد پرده هوای باد |
|---|---|
| درخواست | برای هتل، رستوران، ورودی و ورودی مغازه |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16 متر بر ثانیه، 16-20 متر بر ثانیه |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| نوع | پرده هوا |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| برند | تئودور |
| ولتاژ بهره برداری | 220-240 ولت یا 110 ولت |
| سری | پرده هوا از سری 6GS |
|---|---|
| کنترل کنید | سوئیچ دستی با سنسور مادون قرمز |
| عملیات | روشن/خاموش خودکار |
| ولتاژ کاری | 220-240 ولت یا 110 ولت |
| نصب | دیوار / پنجره |