| نام محصول | پرده هوای فصول فشرده |
|---|---|
| درخواست | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 8-10.5 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده هوای فصول فشرده |
|---|---|
| درخواست | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 8-10.5 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده هوای فصول فشرده |
|---|---|
| درخواست | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 8-10.5 متر بر ثانیه |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| نوع | پرده هوایی تجاری / صنعتی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| برند | تئودور |
| ولتاژ بهره برداری | 220-240 ولت یا 110 ولت |
| سری | پرده هوا از سری Theodoor S6 |
|---|---|
| کنترل | کنترل از راه دور |
| عملیات | روشن/ خاموش، سرعت بالا/کم |
| ولتاژ بهره برداری | 220-240 ولت یا 110 ولت |
| نصب | دیوار / پنجره نصب |
| تایپ کنید | پرده هوا |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 380V/50Hz |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 900*350*240 سانتی متر |
| تایپ کنید | پرده هوا |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 220 |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 900*280*280 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا نقره ای آلومینیومی S5 |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | هوای خنک ، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 0.9 متر تا 2 متر |
| نام محصول | درب هوا در سری 3 |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع فن | پرده هوا با جریان متقاطع |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| اندازه | 900x280x280 میلی متر |