| نام محصول | پرده هوایی سری 5G |
|---|---|
| درخواست | برای درب فروشگاه، رستوران، فروشگاه خرده فروشی، مرکز ورزشی و ایستگاه و غیره. |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 79 اینچ |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| مواد پوشش | آلومینیوم |
| نام محصول | پرده هوایی سری 5 تیتان |
|---|---|
| درخواست | برای درب فروشگاه تجاری، سردخانه، رستوران، خرده فروشی، ایستگاه و غیره کارگاه، پارکینگ و غیره. |
| طول | 36 اینچ، 40 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 79 اینچ |
| رنگ | سفید |
| مواد پوشش | پودر فلز |
| نام محصول | پرده هوایی سری جهانی باد |
|---|---|
| درخواست | برای درب کافه تریا، نانوایی، اتاق انتظار، رستوران ها، فروشگاه خرده فروشی، فروشگاه بزرگ و غیره. |
| طول | 36 اینچ، 40 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 96 اینچ |
| رنگ | سفید |
| مواد پوشش | پودر فلز |
| نام محصول | پرده هوای سری طبیعی باد |
|---|---|
| درخواست | برای درب کافه تریا، نانوایی، اتاق انتظار، رستوران، فروشگاه خرده فروشی، ایستگاه و غیره. |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ |
| رنگ | سفید |
| مواد پوشش | آلومینیوم |
| نوع نصب | دیوار / پنجره نصب |
|---|---|
| بعد | 900x200x156mm |
| وزن | 10 کیلوگرم |
| نوع موتورهای فن | گی |
| نوع فن | پرده هوا با جریان متقاطع |
| نام محصول | پرده هوا از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده تک، دارای حداقل 2 موتور |
| طول | 36 اینچ، 40 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 96 اینچ |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره نصب |
| ابعاد | 900x200x156mm |
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 10 کیلوگرم |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| بعد | 0.9-2 متر |
| جریان هوا | 3000 متر مکعب در ساعت |
| وزن | 20 کیلوگرم |
| نام محصول | پرده هوا نقره ای آلومینیومی سری 5G |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ورودی یا خروجی مغازه ، هتل ، رستوران ، فروشگاه ، سوپرمارکت |
| تهیه شده | 220V-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده فن |
| طول | 36 اینچ ، 40 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ |