| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 60 سانتی متر ، 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید ، نقره ای ، شامپاین |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | درب هوا در سری 3 |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع فن | پرده هوا با جریان متقاطع |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| نام محصول | مد پرده هوای باد |
|---|---|
| درخواست | برای هتل، رستوران، ورودی و ورودی مغازه |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16 متر بر ثانیه، 16-20 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده هوا سری باد طبیعی |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | باحال تنها |
| طول | 0.9 متر ، 1 متر ، 1.2 متر ، 1.5 متر ، 1.8 متر |
| نام محصول | درب تیتان 1 سری هوا |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده تک |
| طول | 24 اینچ ، 36 اینچ ، 40 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ ، 96 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا تمام شده مد شن و ماسه باد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده فن ، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 36 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ |
| نام محصول | پرده هوای گرم و خنک سری 3G |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220v یا 380V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوای خنک و داغ |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | سفید ، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16m / s |
| نام محصول | درهای هوا در سری 1 |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 120 ولت تا 60 هرتز |
| نوع | خنک کننده فن |
| طول | 36 اینچ، 40 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر |