| نام محصول | آب گرم کردن پرده هوا گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 1 متر، 1.5 متر، 2 متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 7-9m/s |
| نام محصول | آب گرم کردن پرده هوا گرم |
|---|---|
| برنامه | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 1.5 متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 7-9m/s |
| نام محصول | آب گرم کردن پرده هوا گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 0.9 تا 1.8 متري |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 17 تا 21 متر در ثانیه |
| نام محصول | پرده هوا از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده تک، دارای حداقل 2 موتور |
| طول | 36 اینچ، 40 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 96 اینچ |
| نام محصول | پرده بادی سری S7 |
|---|---|
| درخواست | برای رستوران های درجه بالا، هتل ها، کلوپ ها، مغازه ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| طراحی | ظریف و جمع و جور |
| نام محصول | پرده بادی سری مد مد |
|---|---|
| درخواست | برای رستوران ها، ادارات، مراکز خرید، هتل ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای، شامپاین |
| مواد پوشش | آلومینیوم با ABS |
| نام محصول | پرده هوای سری طبیعی باد |
|---|---|
| درخواست | برای درب کافه تریا، نانوایی، اتاق انتظار، رستوران، فروشگاه خرده فروشی، ایستگاه و غیره. |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ |
| رنگ | سفید |
| مواد پوشش | آلومینیوم |
| نام محصول | پرده هوا گرم سری 6G |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |
| نام محصول | نوع عمودی پرده هوای خنک یا گرم |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | خنک و داغ |
| ارتفاع | 2 متر، 2.5 متر، 3 متر، 3.5 متر، 4 متر، 5 متر |
| نام محصول | پرده هوای تهویه آسانسور |
|---|---|
| درخواست | آسانسور اماکن مسکونی و تجاری |
| طول | 32 اینچ |
| رنگ | سفید، فولاد ضد زنگ |
| مواد پوشش | فولاد ضد زنگ یا فولاد |