| نام محصول | پرده هوایی سری 5G |
|---|---|
| درخواست | برای درب فروشگاه، رستوران، فروشگاه خرده فروشی، مرکز ورزشی و ایستگاه و غیره. |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 79 اینچ |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| مواد پوشش | آلومینیوم |
| نام محصول | پرده باد سقفی |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| سرعت هوا | 16 متر بر ثانیه، 20 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده هوایی سری 5 تیتان |
|---|---|
| درخواست | برای درب فروشگاه تجاری، سردخانه، رستوران، خرده فروشی، ایستگاه و غیره کارگاه، پارکینگ و غیره. |
| طول | 36 اینچ، 40 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 79 اینچ |
| رنگ | سفید |
| مواد پوشش | پودر فلز |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| تایپ کنید | پرده هوا |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 220/380 |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 900x218x247 سانتی متر |
| تایپ کنید | پرده هوا |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 220 |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 900*280*280 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا نقره ای آلومینیومی سری 5G |
|---|---|
| کاربرد | برای در |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | باحال تنها |
| طول | 36 اینچ ، 40 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 36 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ |
| رنگ | سفید ، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16m / s |
| نام محصول | پرده هوا گرم سری 6G |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا گرمایش سری U |
|---|---|
| درخواست | برای پنجره، بخاری درب ورودی |
| ولتاژ | 220 ولت |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 60 سانتي متر، 80 سانتي متر |