| نام محصول | پرده هوای مد باد سند بلاست |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| ولتاژ | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده فن، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي، 180 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا سری نقره ای باد مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی هتل ها ، فروشگاه های زنجیره ای ، مغازه ها |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | نقره اي |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوا تمام شده مد شن و ماسه باد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده فن ، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 36 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| نوع | پرده هوایی تجاری / صنعتی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| برند | تئودور |
| ولتاژ بهره برداری | 220-240 ولت یا 110 ولت |
| نام محصول | پرده هوا سری Wind World |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ورودی یا خروجی مغازه ، هتل ، رستوران ، فروشگاه ، سوپرمارکت |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | باحال تنها |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| ولتاژ | 380 ولت |
|---|---|
| ظرفیت گرمایشی | 10 کیلووات |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| اندازه | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر |
| فرکانس | 50 هرتز |
| رنگ | سفید ، قلاب |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| فرکانس | 50 هرتز |
| ولتاژ | 220 / 380v |
| سرعت باد | 9-11 متر بر ثانیه |
| رنگ | سفید ، قلاب |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| فرکانس | 50 هرتز |
| ولتاژ | 220 ولت |
| سرعت باد | 9-11 متر بر ثانیه |
| نام محصول | درب تیتان 1 سری هوا |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| ولتاژ | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده تک |
| طول | 36 اینچ ، 40 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ |
| نام محصول | S7 پرده هوای مد |
|---|---|
| درخواست | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 11.5-14.5m/s |