| نام محصول | پرده هوا ضد انفجار |
|---|---|
| کاربرد | درب صنعتی |
| تهیه شده | 380V-50HZ |
| تایپ کنید | باحال تنها |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر |
| ولتاژ عملیاتی | 380/400 VAC |
|---|---|
| جریان هوا | 3000 متر مکعب در ساعت |
| وزن | 20 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | 380V/3PH/50Hz |
| درجه ضد انفجار | سابق diic t4gb |
| نام محصول | پرده هوای جدید ضد انفجار |
|---|---|
| درخواست | برای کارخانه بیوداروسازی، صنایع شیمیایی، آزمایشگاه، پمپ بنزین و غیره. |
| طول | 39 اینچ، 50 اینچ، 62 اینچ |
| رنگ | سفید |
| مواد پوشش | فولاد گالوانیزه |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
|---|---|
| نوع موتور | موتور |
| وزن | 20 کیلوگرم |
| نوع فن | جریان متقاطع |
| استاندارد موتور | IP54 ، ضد انفجار |
| نوع نصب | دیواره درب |
|---|---|
| نوع موتور | موتور |
| وزن | 25 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | 380V/3PH/50Hz |
| عایق انفجار | IP54 ، سابق DBIIC T4GB |