| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| جریان هوا | 3500 متر مکعب در ساعت |
| وزن | 20 کیلوگرم |
| طول موجود | 60، 90، 100، 120، 150، 180، 200 سانتی متر |
| Heater type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing material | Metal with painting |
| Speed settings | High and low speed |
| Control type | Wireless Remote Control |
| Heater delay | 30 seconds |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| سرعت هوا | 7-9 متر / ثانیه |
| حجم هوا | 1150-3250 متر مکعب در ساعت |
| سر و صدا | <57 دسی بل |
| نصب و استقرار | نصب دیوار / پنجره |
| نام محصول | پرده هوای گرمکن فوق العاده نازک |
|---|---|
| کاربرد | برای در |
| تهیه شده | 220v یا 380V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوا سرد و گرم |
| طول | 36 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا با گرم کردن آب |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | منبع آب هوای خنک و گرم |
| طول | 900 میلی متر ، 1200 میلی متر ، 1500 میلی متر |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا گرم کننده سری S5 |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي، 180 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا با گرم کردن آب |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | منبع آب هوای خنک و گرم |
| طول | 90cm ، 120cm ، 150cm |
| نام محصول | مینی نوع بخاری درب دار |
|---|---|
| کاربرد | برای پنجره ، در کوچک ، بخاری فن |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوا خنک کننده و گرم کننده فن |
| طول | 24 اینچ ، 32 اینچ (60 سانتی متر ، 80 سانتی متر) |