| نام محصول | پرده هوا طبیعی باد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90cm، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 9-11 متر / ثانیه |
| نام محصول | پرده هوای مد باد S6 |
|---|---|
| درخواست | براي در ورودي مغازه، هتل، رستوران، مغازه... |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | هوا از مرکز فرار |
| طول | 0.9 متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 1.8 متر، 2 متر |
| نام محصول | پرده هوا از جنس استنلس استیل نقره ای |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
|---|---|
| نوع موتور | موتور |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| نوع فن | طرفدار گریز از مرکز |
| مواد فن | پلاستیک |
| رنگ | سفید ، قلاب |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| فرکانس | 50 هرتز |
| ولتاژ | 220 / 380v |
| سرعت باد | 9-11 متر بر ثانیه |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| منبع گرمایش | آب گرم توسط اواپراتور |
| نصب | دیوار کوه |
| ولتاژ | 230 VAC |
| قدرت موتور | 110 تا 160 وات |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
|---|---|
| وزن | 20 کیلوگرم |
| نوع فن | جریان متقاطع |
| مواد فن | پلاستیک ABS یا آلومینیوم |
| سرعت | 2 سرعت |
| ماده تیغه | پلاستیکی |
|---|---|
| نوع نصب | پنکه دیواری، پایه دیواری |
| ولتاژ | 380 ولت |
| سرعت هوا | 8-9 متر بر ثانیه |
| اجزای اصلی | موتور |
| محل منبع | چین |
|---|---|
| نام تجاری | Theodoor |
| گواهی | CE |
| شماره مدل | FM-12**T/Y |
| نوع بخاری | بخاری فن دار |
|---|---|
| نوع نصب | دارای دیوار نصب شده |
| عنصر گرمایش | PTC |
| مواد | فلزی |
| قدرت | 2000 وات |