| نام محصول | نوع عمودی پرده هوای خنک یا گرم |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | خنک و داغ |
| ارتفاع | 2 متر، 2.5 متر، 3 متر، 3.5 متر، 4 متر، 5 متر |
| نام محصول | آب گرم کردن پرده هوا گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 0.9 تا 1.8 متري |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 17 تا 21 متر در ثانیه |
| نام محصول | پرده هوای گرم سری 5G |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي، 180 سانتي |
| نام محصول | پرده هوای صنعتی |
|---|---|
| درخواست | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 19-22 متر در ثانیه |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |
| نام محصول | پرده هوایی تجاری |
|---|---|
| درخواست | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 19-22 متر در ثانیه |
| نام محصول | پرده هوای گرم سری 5G |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220v یا 380V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوا سرد و گرم |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا منبع آب صنعتی |
|---|---|
| درخواست | درب صنعتی |
| عرضه شده است | 380v-50HZ |
| نوع | پرده هوای خنک و گرم |
| طول | 1.2 متر، 1.5 سانتي متر |
| نام محصول | پرده هوا تمام شده مد شن و ماسه باد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده فن ، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 36 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ |
| نام محصول | پرده هوای مد باد S6 |
|---|---|
| درخواست | براي در ورودي مغازه، هتل، رستوران، مغازه... |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | هوا از مرکز فرار |
| طول | 0.9 متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 1.8 متر، 2 متر |