| نام محصول | مینی نوع بخاری درب دار |
|---|---|
| کاربرد | برای پنجره ، در کوچک ، بخاری فن |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوا خنک کننده و گرم کننده فن |
| طول | 24 اینچ ، 32 اینچ (60 سانتی متر ، 80 سانتی متر) |
| نام محصول | پرده هوا با گرم کردن آب |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | منبع آب هوای خنک و گرم |
| طول | 90cm ، 120cm ، 150cm |
| نام محصول | پرده هوای مد باد سند بلاست |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| ولتاژ | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده فن، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي، 180 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا سری نقره ای باد مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی هتل ها ، فروشگاه های زنجیره ای ، مغازه ها |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | نقره اي |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوای تجاری S5 آلومینیوم نقره ای |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90 سانتی متر ، 100 میلی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| رنگ | آلومینیوم (نقره ای) |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوا گرمایش بادی سقفی |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| ولتاژ | 220v یا 380V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوای گرمکن و برقی Fan Cool و Electric |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد S5 |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید ، نقره ای ، قرمز ، قهوه ای |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوا با گرم کردن آب |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | منبع آب هوای خنک و گرم |
| طول | 90cm ، 120cm ، 150cm |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |