| نام محصول | پرده بادی سری مد مد |
|---|---|
| درخواست | برای رستوران ها، ادارات، مراکز خرید، هتل ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای، شامپاین |
| مواد پوشش | آلومینیوم با ABS |
| نام محصول | پرده باد سقفی |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| سرعت هوا | 16 متر بر ثانیه، 20 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده هوا سری نقره ای باد مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی هتل ها ، فروشگاه های زنجیره ای ، مغازه ها |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | نقره اي |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | مد پرده هوای باد |
|---|---|
| درخواست | برای هتل، رستوران، ورودی و ورودی مغازه |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16 متر بر ثانیه، 16-20 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد S5 |
|---|---|
| کاربرد | برای ورودی درب فروشگاه ، هتل ، رستوران ، فروشگاه… |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | هوای گریز از مرکز |
| طول | 0.9 متر ، 1 متر ، 1.2 متر ، 1.5 متر ، 1.8 متر ، 2 متر |
| نام محصول | پرده هوا مدل Wind S5 |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره، قرمز، قهوه ای |
| سرعت هوا | 13-16 متر بر ثانیه، 16-20 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 60 سانتی متر ، 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید ، نقره ای ، شامپاین |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| نوع فن | طرفدار گریز از مرکز |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |