| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| نام محصول | پرده هوای مد باد S6 |
|---|---|
| درخواست | براي در ورودي مغازه، هتل، رستوران، مغازه... |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | هوا از مرکز فرار |
| طول | 0.9 متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 1.8 متر، 2 متر |