| نام محصول | پرده هوا از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده تک، دارای حداقل 2 موتور |
| طول | 36 اینچ، 40 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 96 اینچ |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
|---|---|
| وزن | 15 کیلوگرم |
| نوع موتورهای فن | گی |
| نوع فن | نوع گریز از مرکز |
| مواد روکش | الومینیوم |
| تایپ کنید | پرده هوا |
|---|---|
| نوع نصب | زمین ایستاده |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 480x330x3000 |
| نکات کلیدی فروش | صرفه جویی در مصرف انرژی |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| نوع | پرده هوایی تجاری / صنعتی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| برند | تئودور |
| ولتاژ بهره برداری | 220-240 ولت یا 110 ولت |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی ورودی تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | نقره اي |
| سرعت هوا | 13-16m / s یا 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوا نقره ای آلومینیومی S5 |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | هوای خنک ، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 0.9 متر تا 2 متر |
| نام محصول | پرده هوای مد باد S6 |
|---|---|
| درخواست | براي در ورودي مغازه، هتل، رستوران، مغازه... |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | هوا از مرکز فرار |
| طول | 0.9 متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 1.8 متر، 2 متر |
| نام محصول | نوع عمودی پرده هوای خنک یا گرم |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | خنک و داغ |
| ارتفاع | 2 متر، 2.5 متر، 3 متر، 3.5 متر، 4 متر، 5 متر |
| نام محصول | پرده هوای آلومینیومی S6 |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی رستوران ها، ادارات، مراکز خرید، هتل ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| طول | 0.9 متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 1.8 متر، 2 متر |
| رنگ | سفید، نقره ای، شامپاین |
| مواد پوشش | آلومینیوم با ABS |