| نام محصول | پرده هوا گرمایش باد سقفی |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي، 180 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا با گرم کردن آب |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | منبع آب هوای خنک و گرم |
| طول | 90cm ، 120cm ، 150cm |
| نام محصول | پرده هوا با تهویه مستقیم |
|---|---|
| کاربرد | برای در |
| تهیه شده | 220V-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده فن |
| طول | 24 اینچ ، 36 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا مدل Wind S5 |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره، قرمز، قهوه ای |
| سرعت هوا | 13-16 متر بر ثانیه، 16-20 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده باد فوق العاده بزرگ |
|---|---|
| درخواست | درب صنعتی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | خنک کننده ی تک |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |
| تایپ کنید | گرم کننده ی هوا |
|---|---|
| منبع تغذیه | برقی |
| ابعاد (L*W*H) | 600 میلی متر |
| ولتاژ | 230 ولت |
| گارانتی | 1 سال |
| تایپ کنید | گرم کننده ی هوا |
|---|---|
| منبع تغذیه | برقی |
| ابعاد (L*W*H) | 900/1200/1500/1800/2000x180x215mm |
| ولتاژ | 380 ولت ، 380V |
| گارانتی | 1 سال |
| نام محصول | پرده هوای گرم از نوع عمودی |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 380v-50HZ |
| نوع | سرمایش و گرمایش |
| ارتفاع | 200 سانتی متر، 250 سانتی متر، 300 سانتی متر، 350 سانتی متر، 400 سانتی متر، 450 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا ضد انفجار |
|---|---|
| کاربرد | درب صنعتی |
| تهیه شده | 380V-50HZ |
| تایپ کنید | باحال تنها |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر |
| نام محصول | پرده بادی فوق العاده بزرگ |
|---|---|
| کاربرد | درب صنعتی |
| تهیه شده | 220v یا 380V-50Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده تک |
| طول | 90cm ، 120cm ، 150cm |