| نام محصول | سد هوای بخار پخت و پز برای درب آشپزخانه |
|---|---|
| برنامه | برای درب ورودی آشپزخانه، هتل، رستوران |
| طول | 60 سانتي متر، 70 سانتي متر، 160 سانتي متر، 180 سانتي متر، 200 سانتي متر |
| رنگ | طلا، نقره |
| سرعت هوا | 7-9m/s |
| نام محصول | پرده هوا در صنعت |
|---|---|
| درخواست | برای باز کردن درب نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی و نگه داشتن پرواز |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 30 متر بر ثانیه |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| بعد | 0.9-2 متر |
| جریان هوا | 3000 متر مکعب در ساعت |
| وزن | 20 کیلوگرم |
| تایپ کنید | پرده هوا |
|---|---|
| نوع نصب | زمین ایستاده |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 480x330x3000 |
| نکات کلیدی فروش | صرفه جویی در مصرف انرژی |
| نام محصول | پرده هوای گرم باد 5 گرم |
|---|---|
| نرم افزار | برای درب، ورودی |
| عرضه شده است | 220V یا 380V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوای گرم و گرم |
| طول | 90cm، 120cm، 150cm، 180cm |
| نام محصول | پرده هوایی سری 5G در پوشش آلومینیومی |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 120v-60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده فن |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوایی سری جهانی باد |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | مجرد باحال |
| طول | 36 اینچ، 40 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 96 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا از جنس استنلس استیل نقره ای |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوا گرمایش بادی سقفی |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| ولتاژ | 220v یا 380V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوای گرمکن و برقی Fan Cool و Electric |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا از جنس استنلس استیل نقره ای |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |