| نام محصول | پرده هوا با گرم کردن آب |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | منبع آب هوای خنک و گرم |
| طول | 90cm ، 120cm ، 150cm |
| نام محصول | پرده هوای گرم سری 5G |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220v یا 380V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوا سرد و گرم |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| تایپ کنید | پرده هوا، پرده هوا از نوع گریز از مرکز |
|---|---|
| نوع نصب | زمین ایستاده |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| نکات کلیدی فروش | صرفه جویی در مصرف انرژی |
| نام محصول | پرده باد فوق العاده بزرگ |
|---|---|
| درخواست | درب صنعتی، ورودی |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | هواپیمای سرد |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا پرده طلایی S5 طلایی |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 36 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر |
| رنگ | قهوه ای طلایی |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوا 24 ولت DC |
|---|---|
| درخواست | ماشین، کامیون، تجهیزات |
| عرضه شده است | DC24V |
| نوع | خنک کننده ی تک |
| طول | 80 سانتي متر، 100 سانتي متر، 120 سانتي متر |
| Product Name | S5 Golden Brown Air Curtain |
|---|---|
| Application | For door, entryway |
| Length | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| Color | Golden Brown |
| Air Speed | 13-16m/s, 16-20m/s |
| نام محصول | استفاده از آسانسور پرده هوا |
|---|---|
| درخواست | براي در، آسانسور |
| عرضه شده است | 220V-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده فن |
| طول | 410mm، 585mm، 750mm |
| نام محصول | پرده هوای نقره ای آلومینیومی سری S5 |
|---|---|
| درخواست | برای ادارات، رستوران ها، هتل ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| ارتفاع نصب | 3.5-4 متر |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | قرمز، نقره ای، قهوه ای، سفید |
| ولتاژ عملیاتی | 380/400 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| جریان هوا | 4500 متر مکعب در ساعت |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| سرعت هوا | 22 متر بر ثانیه |