| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره نصب |
| ابعاد | 900x190x205mm |
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد S5 |
|---|---|
| کاربرد | برای ورودی درب فروشگاه ، هتل ، رستوران ، فروشگاه… |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | هوای گریز از مرکز |
| طول | 0.9 متر ، 1 متر ، 1.2 متر ، 1.5 متر ، 1.8 متر ، 2 متر |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر |
| نام محصول | سد هوای بخار پخت و پز برای درب آشپزخانه |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی آشپزخانه، هتل، رستوران |
| طول | 60 سانتي متر، 70 سانتي متر، 160 سانتي متر، 180 سانتي متر، 200 سانتي متر |
| رنگ | طلا، نقره |
| سرعت هوا | 7-9m/s |
| نام محصول | پرده هوا با باد فوق العاده و گرم |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوا خنک کننده و گرمایش فن |
| طول | 0.9 متري، 1.2 متري، 1.5 متري |
| نام محصول | پرده هوا منبع آب صنعتی |
|---|---|
| درخواست | درب صنعتی |
| عرضه شده است | 380v-50HZ |
| نوع | پرده هوای خنک و گرم |
| طول | 120 سانتي متر، 150 سانتي متر |
| نام محصول | S7 پرده هوای مد |
|---|---|
| برنامه | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 11.5-14.5m/s |
| نام محصول | پرده هوا گرم کننده سری S5 |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي، 180 سانتي |