| نام محصول | درب تیتان 1 سری هوا |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده تک |
| طول | 24 اینچ ، 36 اینچ ، 40 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ ، 96 اینچ |
| Weight | 15 KG |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Fan type | Cross flow fan |
| Control type | remote control or key switch |
| Air speed | 2 speeds |
| نوع بخاری | گرمکن PTC |
|---|---|
| قدرت | 2000 وات |
| مواد | فلزی |
| اندازه | 60 سانتی متر عرض 80 سانتی متر |
| ولتاژ | 220 ولت تا 50 هرتز |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| نوع نصب | دیواره درب |
|---|---|
| نوع موتور | موتور |
| وزن | 25 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | 380V/3PH/50Hz |
| عایق انفجار | IP54 ، سابق DBIIC T4GB |
| تایپ کنید | گرمکن PTC |
|---|---|
| منبع تغذیه | برقی |
| ابعاد (L*W*H) | 1000 میلی متر |
| ولتاژ | 380 V |
| گارانتی | 1 سال |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 13 کیلوگرم |
| نوع فن | فن Cross Flow Type |
| اندازه موجود | 90،100،120،150،180،200cm |
| شرایط پرداخت | L/C، D/A، D/P، T/T |
|---|---|
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Theodoor |
| گواهی | CE |
| شماره مدل | S3 |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Cross flow type |
| محل منبع | چین |
|---|---|
| نام تجاری | Theodoor |
| گواهی | CE |
| شماره مدل | سری FM-LD |