| نام محصول | پرده هوای نقره ای آلومینیومی سری S5 |
|---|---|
| درخواست | برای ادارات، رستوران ها، هتل ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| ارتفاع نصب | 3.5-4 متر |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | قرمز، نقره ای، قهوه ای، سفید |
| نام محصول | پرده هوای گرمکن فوق العاده نازک |
|---|---|
| کاربرد | برای در |
| تهیه شده | 220v یا 380V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوا سرد و گرم |
| طول | 36 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| نام محصول | S5 پرده هوا از آلومینیوم نقره ای |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 میلی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180، 200 سانتی متر |
| رنگ | آلومینیوم (فضلی) |
| سرعت هوا | 13-16 متر بر ثانیه، 16-20 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده هوای تجاری S5 آلومینیوم نقره ای |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90 سانتی متر ، 100 میلی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| رنگ | آلومینیوم (نقره ای) |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوای گرم و خنک سری 3G |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220v یا 380V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوای خنک و داغ |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا گرم کننده سری 4G |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| عنصر گرمایش | گرمکن PTC |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Weight | 15 kg |
| Fan Type | Centrifugal type air curtain |
| Cover Material | Aluminum |
| نام محصول | پرده هوا تمام شده مد شن و ماسه باد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده فن ، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 36 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ |
| نام محصول | پرده بادی سری S7 |
|---|---|
| درخواست | برای رستوران های درجه بالا، هتل ها، کلوپ ها، مغازه ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| طراحی | ظریف و جمع و جور |
| نام محصول | پرده هوای آلومینیومی S6 |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی رستوران ها، ادارات، مراکز خرید، هتل ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| طول | 0.9 متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 1.8 متر، 2 متر |
| رنگ | سفید، نقره ای، شامپاین |
| مواد پوشش | آلومینیوم با ABS |