| ماده تیغه | چدن |
|---|---|
| ماده هواداری | الومینیوم |
| مواد روکش | فولاد گالوانیزه |
| ولتاژ | 220V/380V |
| سرعت هوا | 25-30 متر در جنوب |
| ماده تیغه | چدن |
|---|---|
| ماده هواداری | الومینیوم |
| مواد روکش | فولاد گالوانیزه |
| نوع فن | گریز از مرکز |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Dimension | 1500x215x240mm |
| Weight | 25 KG |
| Material | Stainless steel 304 |
| Air speed | 16-20m/s |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Dimensions | 1200x220x240mm |
| Airflow | 2000m³/h |
| Fan type | Centrifugal type |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Fan diameter | 148mm |
| Motor power | 0.85-1.70kW |
| Max air velocity | 18-73m/s |
| Noise level | 64-73dB |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ | سفید ، بریده ، طلایی |
| اندازه | 900،1000،1200،1500،1800،2000 میلی متر |
| فرکانس | 50/60 هرتز |
| ولتاژ | 220-240 ولت |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |
| ماده تیغه | پلاستیکی |
|---|---|
| نوع نصب | پنکه دیواری، پایه دیواری |
| ولتاژ | 380 ولت |
| سرعت هوا | 8-9 متر بر ثانیه |
| اجزای اصلی | موتور |
| ولتاژ | 380 ولت |
|---|---|
| ظرفیت گرمایشی | 10 کیلووات |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| اندازه | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر |
| فرکانس | 50 هرتز |
| نام محصول | باد فوق العاده شدید 60A |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی ، کارخانه ، انبار ، درب بالا |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید ، فولاد ضد زنگ |
| سرعت هوا | 20 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |