| نام محصول | پرده هوا منبع آب صنعتی |
|---|---|
| درخواست | درب صنعتی |
| عرضه شده است | 380v-50HZ |
| نوع | پرده هوای خنک و گرم |
| طول | 1.2 متر، 1.5 سانتي متر |
| نام محصول | پرده هوا منبع آب صنعتی |
|---|---|
| درخواست | درب صنعتی |
| عرضه شده است | 380v-50HZ |
| نوع | پرده هوای خنک و گرم |
| طول | 120 سانتي متر، 150 سانتي متر |
| نام محصول | پرده هوا منبع آب صنعتی |
|---|---|
| درخواست | درب صنعتی |
| عرضه شده است | 380v-50HZ |
| نوع | پرده هوای خنک و گرم |
| طول | 120 سانتي متر، 150 سانتي متر |
| نام محصول | S5 مد قرمز پرده هوا |
|---|---|
| نرم افزار | برای درب، ورودی |
| طول | 90cm، 120cm، 150cm |
| رنگ | قرمز |
| سرعت هوا | 13-16 متر / ثانیه، 16-20 متر / ثانیه |
| نام محصول | پرده هوا پرده طلایی S5 طلایی |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 36 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر |
| رنگ | قهوه ای طلایی |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| Product Name | S5 Golden Brown Air Curtain |
|---|---|
| Application | For door, entryway |
| Length | 36inch, 48inch, 60inch, 90cm, 120cm, 150cm |
| Color | Golden Brown |
| Air Speed | 13-16m/s, 16-20m/s |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| نوع فن | طرفدار گریز از مرکز |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
|---|---|
| نوع موتور | موتور |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| نوع فن | طرفدار گریز از مرکز |
| مواد فن | پلاستیک |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
|---|---|
| وزن | 15 کیلوگرم |
| نوع موتورهای فن | گی |
| نوع فن | نوع گریز از مرکز |
| مواد روکش | الومینیوم |