| نام محصول | پرده هوا نقره ای آلومینیومی سری 5G |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ورودی یا خروجی مغازه ، هتل ، رستوران ، فروشگاه ، سوپرمارکت |
| تهیه شده | 220V-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده فن |
| طول | 36 اینچ ، 40 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا گرم سری 6G |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا گرم سری 6G |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا گرمایش سری U |
|---|---|
| درخواست | برای پنجره، بخاری درب ورودی |
| ولتاژ | 220 ولت |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 60 سانتي متر، 80 سانتي متر |
| تایپ کنید | گرم کننده ی هوا |
|---|---|
| منبع تغذیه | برقی |
| ابعاد (L*W*H) | 900/1200/1500/1800/2000x180x215mm |
| ولتاژ | 380 ولت ، 380V |
| گارانتی | 1 سال |
| نام محصول | پرده هوا پرده طلایی S5 طلایی |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده فن ، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 90 سانتی متر ، 100 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| نام محصول | پرده باد سقفی |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده تک، دارای حداقل 2 موتور |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر |
| نام محصول | پرده سقف باد |
|---|---|
| نرم افزار | برای درب، ورودی |
| طول | 36 اینچ، 40 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| سرعت هوا | 13-16 متر / ثانیه، 16-20 متر / ثانیه |
| نام محصول | پرده هواي عمودي فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| نرم افزار | برای درب، ورودی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتیمتر، 180 سانتیمتر |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| تایپ کنید | تنها خنک است، حداقل 2 موتور دارد |
| نام محصول | پرده هوا نوع عمودی |
|---|---|
| کاربرد | برای در |
| تهیه شده | 380V-50HZ |
| تایپ کنید | خنک کننده تک |
| طول | 200 سانتی متر ، 250 سانتی متر ، 300 سانتی متر ، 350 سانتی متر |