| تایپ کنید | گرمکن PTC |
|---|---|
| منبع تغذیه | برقی |
| ابعاد (L*W*H) | 1000 میلی متر |
| ولتاژ | 380 V |
| گارانتی | 1 سال |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| نام تجاری | Theodoor |
| گواهی | CE |
| Model Number | FM-06C |
| ولتاژ عملیاتی | 380/400 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| بعد | 0.9m-2M |
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 20 کیلوگرم |
| ماده تیغه | چدن |
|---|---|
| نوع نصب | طرفداران دیواری |
| ولتاژ | AC 220V ~ 240V |
| سرعت | 4000 دور در دقیقه |
| سرعت جریان هوا | 25 متر در ثانیه |
| سری | پرده هوا از سری 6GS |
|---|---|
| کنترل | سوئیچ دستی با سنسور مادون قرمز |
| عملیات | روشن/خاموش خودکار |
| ولتاژ بهره برداری | 220-240 ولت یا 110 ولت |
| نصب | دیوار / پنجره نصب |
| نام محصول | پرده هوای مد باد S6 |
|---|---|
| درخواست | براي در ورودي مغازه، هتل، رستوران، مغازه... |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | هوا از مرکز فرار |
| طول | 0.9 متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 1.8 متر، 2 متر |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد S5 |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید ، نقره ای ، قرمز ، قهوه ای |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| تایپ کنید | پرده هوا، پرده هوا از نوع گریز از مرکز |
|---|---|
| نوع نصب | زمین ایستاده |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| نکات کلیدی فروش | صرفه جویی در مصرف انرژی |