| نام محصول | پرده هوا از جنس استنلس استیل نقره ای |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| تایپ کنید | پرده هوا، پرده هوا از نوع گریز از مرکز |
|---|---|
| نوع نصب | زمین ایستاده |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 480x330x3000mm |
| نکات کلیدی فروش | صرفه جویی در مصرف انرژی |
| نام محصول | پرده هوا مدل Wind S5 |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره، قرمز، قهوه ای |
| سرعت هوا | 13-16 متر بر ثانیه، 16-20 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده هواي نقره اي آلومينيومي سري 5G |
|---|---|
| درخواست | برای درب تجاری |
| ولتاژ | 220V-50/60Hz |
| نوع | پرده هوای فن با جریان متقاطع |
| طول | 0.9 متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 1.8 متر |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 36 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ |
| رنگ | سفید ، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16m / s |
| نام محصول | پرده باد سقفی |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| سرعت هوا | 16 متر بر ثانیه، 20 متر بر ثانیه |
| تایپ کنید | پرده هوا |
|---|---|
| نوع نصب | زمین ایستاده |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 480x330x3000 |
| نکات کلیدی فروش | صرفه جویی در مصرف انرژی |
| نام محصول | پرده هوا نقره ای آلومینیومی سری 5G |
|---|---|
| کاربرد | برای در |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | باحال تنها |
| طول | 36 اینچ ، 40 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ |
| نام محصول | S5 پرده هوا از آلومینیوم نقره ای |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 میلی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180، 200 سانتی متر |
| رنگ | آلومینیوم (فضلی) |
| سرعت هوا | 13-16 متر بر ثانیه، 16-20 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده هوای تجاری S5 آلومینیوم نقره ای |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90 سانتی متر ، 100 میلی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| رنگ | آلومینیوم (نقره ای) |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |