| نام محصول | پرده هوای گرم سری 5G |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي، 180 سانتي |
| نام محصول | پرده هوا گرم کننده سری 4G |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| عنصر گرمایش | گرمکن PTC |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| نام محصول | پرده بادی سری Silver Ease Wind |
|---|---|
| درخواست | برای اتاق های انتظار، کارخانه های مواد غذایی، آشپزخانه هتل ها و نانوایی ها و غیره. |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| نوع هوا | خنک کننده تک، دارای حداقل 2 موتور |
| تایپ کنید | پرده هوا |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 380V/50Hz |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 900*350*240 سانتی متر |
| نام محصول | مد پرده هوای باد |
|---|---|
| درخواست | برای هتل، رستوران، ورودی و ورودی مغازه |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16 متر بر ثانیه، 16-20 متر بر ثانیه |
| نام محصول | مد باد باد کشیدن پرده هوا |
|---|---|
| نرم افزار | برای درب، ورودی |
| عرضه شده است | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده تنها دارای حداقل دو موتور است |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | سفید ، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16m / s |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد S5 |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید ، نقره ای ، قرمز ، قهوه ای |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوا با گرم کردن آب |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | منبع آب هوای خنک و گرم |
| طول | 900 میلی متر ، 1200 میلی متر ، 1500 میلی متر |
| نام محصول | پرده هوا نوع عمودی |
|---|---|
| کاربرد | برای در |
| تهیه شده | 380V-50HZ |
| تایپ کنید | خنک کننده تک |
| طول | 200 سانتی متر ، 250 سانتی متر ، 300 سانتی متر ، 350 سانتی متر |