| نام محصول | پرده هوای جدید ضد انفجار |
|---|---|
| درخواست | برای کارخانه بیوداروسازی، صنایع شیمیایی، آزمایشگاه، پمپ بنزین و غیره. |
| طول | 39 اینچ، 50 اینچ، 62 اینچ |
| رنگ | سفید |
| مواد پوشش | فولاد گالوانیزه |
| نوع نصب | دیوار / پنجره نصب |
|---|---|
| بعد | 900x200x156mm |
| وزن | 10 کیلوگرم |
| نوع موتورهای فن | گی |
| نوع فن | پرده هوا با جریان متقاطع |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره نصب |
| ابعاد | 900x200x156mm |
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 10 کیلوگرم |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| تایپ کنید | پرده هوا |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 380V/50Hz |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 900*195*230 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا گرم و گرما |
|---|---|
| درخواست | برای ورودی یا خروج درب از مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| عرضه شده است | 380v-50HZ |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ |
| نام محصول | مینی نوع بخاری درب دار |
|---|---|
| کاربرد | برای پنجره ، در کوچک ، بخاری فن |
| تهیه شده | 220V-50Hz |
| تایپ کنید | پرده هوا خنک کننده و گرم کننده فن |
| طول | 24 اینچ ، 32 اینچ (60 سانتی متر ، 80 سانتی متر) |
| نام محصول | پرده هوا سری باد طبیعی |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | باحال تنها |
| طول | 90 سانتی متر ، 100 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| اندازه | 900x280x280 میلی متر |
| نام محصول | پرده هوا گرمکن آب گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 220V-50HZ |
| نوع | منبع آب خنک کننده و گرم کننده هوا |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي |