| ماده تیغه | چدن |
|---|---|
| ماده هواداری | الومینیوم |
| مواد روکش | فولاد گالوانیزه |
| نوع فن | گریز از مرکز |
| منبع تغذیه | 380 ولت |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| نوع فن | طرفدار گریز از مرکز |
| ولتاژ عملیاتی | 115 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| نوع فن | نوع جریان متقاطع |
| محل منبع | چین |
|---|---|
| نام تجاری | Theodoor |
| گواهی | CE |
| شماره مدل | FM-12**T/Y |
| ماده تیغه | چدن |
|---|---|
| ماده هواداری | الومینیوم |
| مواد روکش | فولاد گالوانیزه |
| ولتاژ | 220V/380V |
| سرعت هوا | 25-30 متر در جنوب |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T |
|---|---|
| Place of Origin | China |
| نام تجاری | Theodoor |
| گواهی | CE |
| Model Number | FM-06C |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Material | Aluminum and ABS |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| جریان هوا | 3500 متر مکعب در ساعت |
| وزن | 20 کیلوگرم |
| طول موجود | 60، 90، 100، 120، 150، 180، 200 سانتی متر |
| Blade Material | Plastic |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Power Supply | 110v/115v/220v |
| Size | 0.9m, 1m, 1.2m, 1.5m, 1.8m |
| Cover Material | Stainless steel |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| گزینه های اندازه | 900 ، 1000 ، 1200 ، 1500 ، 1800 ، 2000mm |