| رنگ | سفید |
|---|---|
| منبع گرمایش | آب گرم توسط اواپراتور |
| نصب | دیوار کوه |
| ولتاژ | 230 VAC |
| قدرت موتور | 110 تا 160 وات |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Dimension | 1500x215x240mm |
| Weight | 25 KG |
| Material | Stainless steel 304 |
| Air speed | 16-20m/s |
| Voltage/Frequency | 220V/50-60Hz |
|---|---|
| Size | 900x190x230mm to 2000x219x263mm |
| Length | 900mm to 2000mm |
| Air velocity | 9-11m/s to 9-13m/s |
| Air volume | 1400m3/h to 4400m3/h |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
|---|---|
| نوع موتور | موتور |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| نوع فن | طرفدار گریز از مرکز |
| مواد فن | پلاستیک |
| نوع نصب | سوار بر سقف |
|---|---|
| محدوده ابعاد | 0.9-2 متر |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| نوع موتورهای فن | گی |
| نوع پرده هوا | نوع جریان متقاطع |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
|---|---|
| وزن | 20 کیلوگرم |
| نوع فن | جریان متقاطع |
| مواد فن | پلاستیک ABS یا آلومینیوم |
| سرعت | 2 سرعت |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| منبع گرمایش | آب گرم توسط اواپراتور |
| نصب | دیوار کوه |
| ولتاژ | 230 VAC |
| قدرت موتور | 110 تا 160 وات |
| ماده تیغه | پلاستیکی |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت |
| سرعت | 1100 دور در دقیقه |
| مادی | آلیاژ آلومینیوم ، ABS و آلومینیوم |
| ارتفاع نصب | 2.5 - 3 متر |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 15 kg |
| Fan motors type | AC |
| Fan type | Centrifugal fan |
| Material | Aluminum |
| Blade material | Plastic |
|---|---|
| Mounting type | Wall Fan |
| Voltage | 230V |
| Fan type | Cross flow fan |
| Body material | Stainless steel or steel |