| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 10 kg |
| Fan Motors Type | DC |
| Color | Stainless steel |
| Air Velocity | 11m/s |
| نوع بخاری | بخاری فن دار |
|---|---|
| حالت کنترل | کنترل از راه دور |
| نوع نصب | دارای دیوار نصب شده |
| عنصر گرمایش | گرمایش سرامیک پی تی سی |
| مواد | پوشش فلزی، آلومینیومی |
| Heater type | PTC Electric Heater |
|---|---|
| Casing material | Metal with painting |
| Speed settings | High and low speed |
| Control type | Wireless Remote Control |
| Heater delay | 30 seconds |
| ولتاژ عملیاتی | 380/400 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| بعد | 0.9m-2M |
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 20 کیلوگرم |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره نصب |
| جریان هوا | 2000m³/h |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| رنگ | نقره /سفید |
| Blade Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Voltage | Customized |
| Speed | 1000RPM |
| Power Supply | AC 220-240V |
| Noise Level | 40db and above |
| شرایط پرداخت | L/C، D/A، D/P، T/T |
|---|---|
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Theodoor |
| گواهی | CE |
| شماره مدل | FM-1209T5G |
| شرایط پرداخت | L/C، D/A، D/P، T/T |
|---|---|
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Theodoor |
| گواهی | CE |
| شماره مدل | سری A5 |
| ولتاژ عملیاتی | 380/400 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| جریان هوا | 4000 متر مکعب در ساعت |
| وزن | 27 کیلوگرم |
| قدرت | 3N-380V-50Hz یا 220V |
| ماده تیغه | چدن |
|---|---|
| نوع نصب | طرفداران دیواری |
| ولتاژ | AC 220V ~ 240V |
| سرعت | 4000 دور در دقیقه |
| سرعت جریان هوا | 25 متر در ثانیه |