| نام محصول | S7 پرده هوای مد |
|---|---|
| درخواست | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 11.5-14.5m/s |
| نام محصول | S7 پرده هوای مد |
|---|---|
| درخواست | برای ورودی یا خروج درب از مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| سرعت هوا | 13 تا 16 متر در ثانیه |
| نام محصول | S7 پرده هوای مد |
|---|---|
| درخواست | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| سرعت هوا | 11.5-14.5m/s |
| نام محصول | S7 پرده هوای مد |
|---|---|
| برنامه | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 11.5-14.5m/s |
| نام محصول | سد هوای بخار پخت و پز برای درب آشپزخانه |
|---|---|
| برنامه | برای درب ورودی آشپزخانه، هتل، رستوران |
| طول | 60 سانتي متر، 70 سانتي متر، 160 سانتي متر، 180 سانتي متر، 200 سانتي متر |
| رنگ | طلا، نقره |
| سرعت هوا | 7-9m/s |
| نام محصول | سد هوای بخار پخت و پز برای درب آشپزخانه |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی آشپزخانه، هتل، رستوران |
| طول | 60 سانتي متر، 70 سانتي متر، 160 سانتي متر، 180 سانتي متر، 200 سانتي متر |
| رنگ | طلا، نقره |
| سرعت هوا | 7-9m/s |
| نام محصول | پرده بادی سری مد مد |
|---|---|
| درخواست | برای رستوران ها، ادارات، مراکز خرید، هتل ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای، شامپاین |
| مواد پوشش | آلومینیوم با ABS |
| نام محصول | پرده هوای صنعتی |
|---|---|
| درخواست | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 19-22 متر در ثانیه |
| سری | پرده هوا از سری 6GS |
|---|---|
| کنترل کنید | سوئیچ دستی با سنسور مادون قرمز |
| عملیات | روشن/خاموش خودکار |
| ولتاژ کاری | 220-240 ولت یا 110 ولت |
| نصب | دیوار / پنجره |
| نام محصول | پرده هوایی تجاری |
|---|---|
| درخواست | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 19-22 متر در ثانیه |