| نام محصول | پرده هوا از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده تک، دارای حداقل 2 موتور |
| طول | 36 اینچ، 40 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 96 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا تمام شده مد شن و ماسه باد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده فن ، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 36 اینچ ، 48 اینچ ، 60 اینچ ، 72 اینچ |
| تایپ کنید | پرده هوا |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 220/380 |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 900x218x247 سانتی متر |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد S5 |
|---|---|
| کاربرد | برای ورودی درب فروشگاه ، هتل ، رستوران ، فروشگاه… |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | هوای گریز از مرکز |
| طول | 0.9 متر ، 1 متر ، 1.2 متر ، 1.5 متر ، 1.8 متر ، 2 متر |
| نام محصول | پرده ی هوایی عمودی از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده تک، دارای حداقل 2 موتور |
| طول | 0.9 متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 1.8 متر |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 60 سانتی متر ، 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید ، نقره ای ، شامپاین |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوای نقره ای آلومینیومی سری S5 |
|---|---|
| درخواست | برای ادارات، رستوران ها، هتل ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| ارتفاع نصب | 3.5-4 متر |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | قرمز، نقره ای، قهوه ای، سفید |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
|---|---|
| وزن | 16 کیلوگرم |
| نوع موتورهای فن | گی |
| نوع فن | فن منحرف کننده پرده هوا |
| مادی | فلز آلیاژ آلومینیوم + پلاستیک |
| نام محصول | مد باد باد کشیدن پرده هوا |
|---|---|
| نرم افزار | برای درب، ورودی |
| عرضه شده است | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | خنک کننده تنها دارای حداقل دو موتور است |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | سفید ، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16m / s |