| نام محصول | پرده هوا از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده تک، دارای حداقل 2 موتور |
| طول | 36 اینچ، 40 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ، 96 اینچ |
| نام محصول | پرده هوای صنعتی |
|---|---|
| درخواست | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 22-25 متر بر ثانیه |
| ولتاژ عملیاتی | 230 VAC |
|---|---|
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| بعد | 0.9-2 متر |
| جریان هوا | 3000 متر مکعب در ساعت |
| وزن | 20 کیلوگرم |
| نام محصول | پرده هوا گرم و گرما |
|---|---|
| درخواست | برای ورودی یا خروج درب از مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| عرضه شده است | 380v-50HZ |
| نوع | پرده هوای خنک کننده و گرمایشی |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ |
| نام محصول | پرده هوا سری نقره ای باد مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی هتل ها ، فروشگاه های زنجیره ای ، مغازه ها |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | نقره اي |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی ورودی تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | نقره اي |
| سرعت هوا | 13-16m / s یا 16-20m / s |
| نام محصول | پرده هوای صنعتی |
|---|---|
| درخواست | برای درب، ورودی نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 22-25 متر بر ثانیه |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| نوع | پرده هوا |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| برند | تئودور |
| ولتاژ بهره برداری | 220-240 ولت یا 110 ولت |
| نام محصول | پرده هوای مد باد S6 |
|---|---|
| درخواست | براي در ورودي مغازه، هتل، رستوران، مغازه... |
| عرضه شده است | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | هوا از مرکز فرار |
| طول | 0.9 متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 1.8 متر، 2 متر |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| نوع | پرده هوایی تجاری / صنعتی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| برند | تئودور |
| ولتاژ بهره برداری | 220-240 ولت یا 110 ولت |