| نام محصول | پرده هوا نقره ای آلومینیومی S5 |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| تهیه شده | 120v- 50 / 60Hz یا 220v-50 / 60Hz |
| تایپ کنید | هوای خنک ، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 0.9 متر تا 2 متر |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Weight | 15 kg |
| Fan motors type | AC |
| Fan type | Centrifugal fan |
| Material | Aluminum |
| نام محصول | پرده بادی سری S7 |
|---|---|
| درخواست | برای رستوران های درجه بالا، هتل ها، کلوپ ها، مغازه ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| طراحی | ظریف و جمع و جور |
| تایپ کنید | پرده هوا |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 380V/50Hz |
| نوع نصب | دیوار / پنجره |
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد (L*W*H) | 900*350*240 سانتی متر |
| سری | پرده هوا از سری Theodoor S6 |
|---|---|
| کنترل | کنترل از راه دور |
| عملیات | روشن/ خاموش، سرعت بالا/کم |
| ولتاژ بهره برداری | 220-240 ولت یا 110 ولت |
| نصب | دیوار / پنجره نصب |
| نام محصول | S7 پرده هوای مد |
|---|---|
| درخواست | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| سرعت هوا | 13 تا 16 متر در ثانیه |
| نام محصول | پرده هوای سری گریز از مرکز S7 |
|---|---|
| برنامه | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| سرعت هوا | 11.5-14.5m/s |
| نام محصول | S7 پرده هوای مد |
|---|---|
| درخواست | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| سرعت هوا | 13 تا 16 متر در ثانیه |
| نام محصول | آب گرم کردن پرده هوا گرم |
|---|---|
| درخواست | برای درب مغازه، هتل، رستوران، فروشگاه، سوپرمارکت |
| طول | 0.9 تا 1.8 متري |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 17 تا 21 متر در ثانیه |
| نام محصول | پرده هوای آلومینیومی S6 |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی رستوران ها، ادارات، مراکز خرید، هتل ها و ساختمان های تجاری و غیره. |
| طول | 0.9 متر، 1 متر، 1.2 متر، 1.5 متر، 1.8 متر، 2 متر |
| رنگ | سفید، نقره ای، شامپاین |
| مواد پوشش | آلومینیوم با ABS |