| نام محصول | پرده هوای مد باد سند بلاست |
|---|---|
| درخواست | برای درب ورودی |
| ولتاژ | 120v- 50/60Hz یا 220v-50/60Hz |
| نوع | خنک کننده فن، حداقل 2 موتور دارد |
| طول | 90 سانتي، 120 سانتي، 150 سانتي، 180 سانتي |
| نام محصول | مد پرده هوای باد |
|---|---|
| درخواست | برای هتل، رستوران، ورودی و ورودی مغازه |
| طول | 90 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16 متر بر ثانیه، 16-20 متر بر ثانیه |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| نوع | پرده هوا |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| برند | تئودور |
| ولتاژ بهره برداری | 220-240 ولت |
| نام محصول | پرده هوا در صنعت |
|---|---|
| درخواست | برای باز کردن درب نگه داشتن تهویه مطبوع داخلی و نگه داشتن پرواز |
| طول | 90 سانتی متر، 100 سانتی متر، 120 سانتی متر، 150 سانتی متر، 180 سانتی متر، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید |
| سرعت هوا | 30 متر بر ثانیه |
| نام محصول | پرده بادی سری Silver Ease Wind |
|---|---|
| درخواست | برای اتاق های انتظار، کارخانه های مواد غذایی، آشپزخانه هتل ها و نانوایی ها و غیره. |
| طول | 36 اینچ، 48 اینچ، 60 اینچ، 72 اینچ |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| نوع هوا | خنک کننده تک، دارای حداقل 2 موتور |
| نام محصول | پرده هوا بادی مد |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90 سانتی متر ، 120 سانتی متر ، 150 سانتی متر ، 180 سانتی متر ، 200 سانتی متر |
| رنگ | سفید ، نقره ای |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| نام محصول | نوع عمودی پرده هوای خنک یا گرم |
|---|---|
| درخواست | براي در |
| عرضه شده است | 220 ولت یا 380 ولت-50 هرتز |
| نوع | خنک و داغ |
| ارتفاع | 2 متر، 2.5 متر، 3 متر، 3.5 متر، 4 متر، 5 متر |
| Operating voltage | 230 VAC |
|---|---|
| Mounting type | Wall / Window Mount |
| Airflow | 2000m³/h |
| Weight | 15 KG |
| Fan type | Centrifugal type air curtain |
| نام محصول | پرده هوا از جنس استنلس استیل نقره ای |
|---|---|
| کاربرد | برای درب ، ورودی |
| طول | 90cm ، 100cm، 120cm، 150cm، 180cm، 200cm |
| رنگ | نقره (فولاد ضد زنگ) |
| سرعت هوا | 13-16m / s ، 16-20m / s |
| Mounting Type | Wall / Window Mount |
|---|---|
| Motor Type | AC Motor |
| Weight | 15 kg |
| Fan Type | Centrifugal type air curtain |
| Cover Material | Aluminum |